Jarmark Solny

Jarmark Solny startuje już 11 lipca i potrwa aż do 3 sierpnia 2021.

W tym roku Organizatorem i Wykonawcą Jarmarku jest Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta  oczywiście przy współpracy z podwykonawcami zadania.

Tegoroczny Jarmark Solny jest dla nas ogromnym wyzwaniem, startujemy z nowym wymiarem jarmarcznej kultury nauczeni wieloletnim doświadczeniem – stawiamy na produkty ekologiczne i rękodzieło. Na Odwiedzających jak i Wystawców czeka moc atrakcji, a tegoroczne animacje będą nawiązywać do historii i rzemiosła regionu. Całość zostanie zorganizowana zgodnie ze strategią Miasta Kołobrzeg RE:GENERACJA. Dominować będą natura w połączeniu z tradycją i kulturą, ale i nowoczesnością rozumianą jako dobry wybór produktów ekologicznych oraz działań o tym samym charakterze.

Po roku obostrzeń związanych z trwającą epidemią stawiamy na „Spotkanie człowieka z drugim człowiekiem” tworzeniem wspólnej tradycji jarmarcznej, celebrowaniem tego czasu razem. I tu jednak zachowamy wszelkie obostrzenia, a całość imprezy zostanie przeprowadzona zgodnie z aktualnymi obostrzeniami dot. Covid -19.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x