Pozostałe Pozostałe

Kolektyw artystyczny „Zmiana" - zrzeszenie studentów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku

  • Data rozpoczęcia:
    5 MAJA 18:00
  • Data zakończenia:
    31 MAJA 21:00

Zapraszamy w dniach 05-31.05.2023 roku o godzinie 18.00 do Regionalnego Centrum Kultury na wystawę Kolektyw artystyczny „Zmiana" - zrzeszenie studentów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Kolektyw artystyczny "Zmiana" to zrzeszenie studentów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, których połączyła miłość i pasja do sztuki. Jako Kolektyw wierzymy, że sztuka służy nie tylko wypełnianiu estetycznych doznań, ale jest także narzędziem do rozwoju społecznego i kulturalnego. Mając na uwadze potencjał jakim dysponujemy, chcielibyśmy przysłużyć się do rozwoju życia kulturalnego naszych rodzimych miast, poprzez wspieranie lokalnych inicjatyw i wzmaganiu aktywności społecznej. Do naszych celów zaliczamy organizacje wystaw, na których prezentować będziemy nasze prace, z możliwością zakupu, a część z zebranej sumy przeznaczać będziemy na wybrany cel charytatywny.

Wstęp bezpłatny.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x