Pozostałe Pozostałe

Marek Stelar - spotkanie autorskie

  • Data rozpoczęcia:
    21 MARCA 17:00
  • Data zakończenia:
    21 MARCA 20:00
Zapraszamy 21.03.2023 roku o godzinie 17.00 do Miejskiej Biblioteki Publicznej na spotkanie autorskie z Markiem Stelarem, które odbędzie się w Brzozowym Zakątku przy ul. Brzozowej 9A.
Prowadzenie spotkania: Jarosław Miładowski
 
Marek Stelar – rocznik 1976, z wykształcenia architekt, miłośnik muzyki rockowej i elektronicznej, kryminału i szeroko pojętej grozy w wydaniu literackim i filmowym. Uwielbia zwierzęta: wszystkie, które mają mniej niż osiem nóg. Rozdarty wewnętrznie konfliktem między przygnębiającym uczuciem zaniku wiary w ludzkość a desperacką nadzieją na istnienie jednostek moralnie doskonałych. „Szczeciner” silnie związany z przygranicznym regionem północno-zachodniego skraju Polski, zwłaszcza Puszczy Wkrzańskiej, Zalewu Szczecińskiego i pobrzeża Bałtyku po obu stronach granicy polsko-niemieckiej. Debiutował w 2015 roku powieścią „Rykoszet”. Od tej pory opublikował kilkanaście powieści kryminalnych, ale nie boi się też maczać palców w innych gatunkach, takich jak thriller, komedia kryminalna czy weird fiction.
 
!!Darmowe wejściówki do odbioru w Beletrystyce przy ul. Brzozowej 9A od 13.03.23!!
RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x