Dla najmłodszych Dla najmłodszych

Poranki Młodego Widza spektakl „Pan Toti i Czarodziejski Grzebień"

  • Data rozpoczęcia:
    15 MAJA 11:00
  • Data zakończenia:
    15 MAJA 14:00

Zapraszamy 15.05.2022 roku o godzinie 11.00 do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta na Poranki Młodego Widza spektakl „Pan Toti i Czarodziejski Grzebień", do sali widowiskowej RCK.

Tytułowy bohater mieszka w pniu starego drzewa na małej wyspie. Pod jego domem znajduje się kopalnia, w której pewnego dnia, poszukując skarbów, znajduje grzebień.

Razem z przyjacielem Hehelem odkrywa jego czarodziejską moc. Czesanie nim powoduje, że natychmiast zaczynają rosnąć długie włosy. Pozbawieni ich do tej pory przyjaciele stają przed wielką szansą zmiany swojego wyglądu.

Radość jednak nie trwa długo, a chęć posiadania bujnych fryzur okazuje się zgubna. Kłopot wydaje się nie do rozwiązania. Dopiero interwencja niezbyt przyjaznych sąsiadów Bliźniaków spowoduje… sami zobaczcie!

Nietuzinkowa i zabawna opowieść przekona młodych widzów, że szczerość i obecność prawdziwych przyjaciół są dużo ważniejsze od wyglądu.

Bilety do zakupienia w kasie RCK.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x