Pozostałe Pozostałe

Recital najpiękniejszych kompozycji Fryderyka Chopina

  • Data rozpoczęcia:
    5 LUTEGO 19:00
  • Data zakończenia:
    5 LUTEGO 22:00

Zapraszamy 5.02.2022 r. o godzinie 19.00 do Regionalnego Centrum Kultury na Recital najpiękniejszych kompozycji Fryderyka Chopina w wykonaniu Kamila Pacholca - finalisty XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. F. Chopina w Warszawie, który odbędzie się na sali widowiskowej RCK. 

W programie m. in. Mazurki z opusu 30 oraz Polonez fis-moll z opusu 44.

Kamil Pacholec - urodził się 11 listopada 1998 r. W 2017 roku rozpoczął studia na Akademii Muzycznej w Katowicach u Wojciecha Świtały. Od 2019 roku jest studentem klasy fortepianu Ewy Pobłockiej na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Brał udział w mistrzowskich kursach prowadzonych m.in. przez Arie Vardiego, Pavla Gililova, Andrzeja Jasińskiego, Katarzynę Popową-Zydroń. Jest laureatem wielu konkursów pianistycznych, m.in. I miejsca w XLVII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. F. Chopina, I miejsca w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Livorno, II miejsca oraz nagród specjalnych na XI Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. I.J. Paderewskiego w Bydgoszczy. Koncertował w Polsce, Francji, Włoszech, Stanach Zjednoczonych i Japonii.

Bilety w cenie: 60 zł (normalne i w dniu koncertu), 50 zł (ulgowe/Karta Mieszkańca) do nabycia w kasie RCK i na www.kupbilecik.pl.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x