Pozostałe Pozostałe

Koncert Pablopavo i Ludziki

 • Data rozpoczęcia:
  23 WRZEśNIA 20:00
 • Data zakończenia:
  23 WRZEśNIA 23:00

Zapraszamy 23 września 2021 roku o godzinie 20.00 na koncert Pablopavo i Ludziki, który odbędzie się na scenie plenerowej RCK. Zespół muzyczny o różnorodnym brzmieniu łączącym blues, reggae, rock, elektronikę i poezję śpiewanąW skład wchodzą Paweł „Pablopavo" Sołtys, Jakub „Earl Jacob" Sadowski, Radek Polakowski, Rafał „Daddy Raffy" Kazanowski, Emil „Emili Jones" Wojtczak, Andrzej „Dj Zero" Giegiel, Jakub „Jahcob JR" Kinsner. Wydali 3 albumy: „Tele-hon" (2009), „10 piosenek" (2011) i „Polor" (2014).

Skład zespołu:

 • Pablopavo - głos, chórki, guitalele, gitara akustyczna
 • Earl Jacob - głos, chórki
 • Jakub Kinsner - perkusja, perkusjonalia, cymbałki
 • Emiliano Jones - gitara basowa, Korg MS20, instrumenty klawiszowe
 • Raffi Kazan - gitara elektryczna, gitara akustyczna, gitara klasyczna, guitalele
 • Radek Polakowski - akordeon, skrzypce, wiolonczela, altówka, cymbały huculskie, mbira
 • djZero - instrumenty klawiszowe, skrecze i różne dziwactwa
 • Barth Fader - live dubmaster

Pablopavo urodził się w marcu 1978 roku. W roku 1993 założył z kolegami pierwszy zespół. Grał i śpiewał w zespołach: Saduba, Magara, Sedativa i Vavamuffin. Współtworzył również sound systemy: Zjednoczenie (istniejący do dziś) i Ba-lan. W 2009 roku na rynku pojawił się debiutancki krążek formacji Pablopavo i Ludziki zatytułowany „Telehon". Płyta zebrała kilkanaście niezłych recenzji i, co ważniejsze, sporo słuchaczy. W 2011 roku ukazuje się drugi album Pablopavo i Ludzików - „10 piosenek". W tym samym roku pojawił się też album „Głodne kawałki" nagrany w duecie z producentem Praczasem. W styczniu 2014 roku miała miejsce premiera trzeciej płyty Pablopavo - POLOR. Poprzedziło ją ukazanie się dwóch singli. „Koty" zaprezentowane zostały nietypowo - bo jako związana z piosenką gra typu arcade. „Dancingowa Piosenka Miłosna" zaś, zyskała uznanie słuchaczy wielu stacji radiowych, zajmując między innymi wysokie (bo czwarte) miejsce na prestiżowej Liście Przebojów Trójki. Trzecim singlem promującym POLOR był „Mikołaj".

W drugiej połowie 2014 roku, Pablopavo wydał również album solowy - zdecydowanie bardziej surowy w brzmieniu i mocno akustyczny. Płyta TYLKO - podobnie jak POLOR - spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem recenzentów oraz słuchaczy radiowych. Po raz kolejny na listach ogólnopolskich stacji zagościły single promujące to wydawnictwo: „Sobota" i „Carlos". Uwieńczeniem wyjątkowo intensywnego twórczo roku 2014, było przyznanie Pablopavo Paszportu Polityki w kategorii „Muzyka Popularna". Początek roku 2015 to pierwsza oficjalna płyta istniejącego od 2001 kolektywu Zjednoczenie Soundsystem. Album pokazał, że Pablopavo cały czas doskonale sprawdza się w konwencji reggae raggamuffin, a utworami takimi jak „International" czy „To dla tych" rozbrzmiewały parkiety imprez reggae w całej Polsce.

Koniec 2015 to płyta WIR sygnowana jako trio Pablopavo/Iwanek/Praczas. Płyta była zaskoczeniem dla słuchaczy i kolejnym świetnie przyjętym albumem z udziałem Pablopavo. Sam artysta powiedział, że jest to zarazem najbardziej eksperymentalna i najbardziej popowa płyta w jego dorobku. Marzec 2017 przynosi 4 album pod szyldem Pablopavo i Ludziki. Płyta nosi tytuł „Ladinola" i jest anonsowana jako materiał popowy, ale umiarkowanie młodzieżowy. Pablopavo pojawił się gościnnie na mniej więcej pięćdziesięciu krążkach innych wykonawców. Nominowany był do różnych ważnych nagród i czasem je dostawał. A czasem nie. Pablopavo raczej Cię lubi i zaprasza na wszelkie możliwe koncerty z jego udziałem.

Wstęp bezpłatny / wejściówki.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x