Koncerty Koncerty

Koncert „Tato bądź, prowadź, chroń”

  • Data rozpoczęcia:
    19 WRZEśNIA 13:45
  • Data zakończenia:
    19 WRZEśNIA 15:45

Zapraszamy 19 września 2021 roku o godzinie 13:45 na koncert„Tato bądź, prowadź, chroń”, który odbędzie się na sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu. Tym razem organizatorzy z Centrum Życia i Rodziny zdecydowali się na hasło, które ma być afirmacją ojcostwa i prawidłowo rozumianej roli ojca i męża w życiu rodzinnymi.

To hasło przypomina jak odpowiedzialna postawa ojców jest ważna dla przyszłości i bezpieczeństwa dzieci, ale również całej rodziny. Postawa ojców jest również niezwykle ważna w kontekście zagrożeń kulturowych i ideologicznych, które coraz częściej wybrzmiewają w programach społecznych i politycznych.

- Kryzys XXI wieku, którego korzenie sięgają wielu dekad wstecz, widoczny jest także w zachowaniu mężczyzn, mężów i ojców. Dlatego tak istotnym dla całych społeczeństw, w tym narodu polskiego, jest należyte rozumienie i definiowanie pojęć takich jak „męskość”, „ojcostwo”, „odpowiedzialność” oraz konsekwentne życie w zgodzie z prawdziwymi wartościami - mówi Paweł Ozdoba, prezes Centrum Życia i Rodziny.

 

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x